4programmers.net Jeden z najpopularniejszych polskich serwisów poświęconych programowaniu m.in. w Delphi.

4programmers.net
A GameProgrammer's Journey Na stronie znajdziecie tutoriale w języku angielskim o tworzeniu gier krok po kroku w Delphix.

www.gameprogrammer.net/index.php?fuseaction=tutorial.showTutorials&lge=en
About Borland Delphi Programming Anglojęzyczna strona z dużą ilością artykułów.

delphi.about.com/
BSC Polska Strona reprezentanta firmy Borland w Polsce.

www.borland.pl
Delphi Game Dev Anglojęzyczna strona o tworzeniu gier w Delphix i GLScene.

www.delphigamedev.com/
Delphi OpenAL Strona poświęcona wykorzystaniu wieloplatformowej i otwartej biblioteki muzycznej OpenAL w Object Pascalu.

www.noeska.com/doal/
Delphi Super Page Strona z tysiącami komponentów do Delphi oraz Borland C++ Builder. Polecam!

delphi.icm.edu.pl/
Focus Core Blog poświęcony tworzeniu kompilatora FocusCore, autorstwa HNB.

focuscore.dathox.com
LHP - Lukas Home Page Serwis prowadzony przez byłego redaktora magazynu @t, udostępniający autorskie artykuły (programowanie w Delphi, sztuczna inteligencja, inne techniczne) oraz autorskie programym informacje na temat prowadzonych przez autora badań i eksperymentów. Serwis jest zupełnie darmowy, nie wymaga rejestracji. Stworzony po to by wzbudzać w Was pasje.

www.lukas-home-page.ovh.org
OpenGL w Delphi Niemieckojęzyczny serwis poświęcony programowaniu w Delphi z użyciem OpenGL. Mimo, że teksty są w języku niemieckim, kody źródłowe mogą się przydać.

www.delphigl.com
Pascal Game Development Anglojęzyczny serwis skupiający ludzi piszących gry w Pascalu. Zawiera rozbudowane i przydatne forum.

www.pascalgamedevelopment.com
Portal Programisty - HowToCode Nowy Portal Programisty. To kontynuacja serwisu Binboy At Sphere w nowej odsłonie. Znajdziemy tu liczne kursy programowania, dużą bazę tutoriali i ebooków, kody źródłowe i wiele więcej.

www.howtocode.pl
Warsztat studia Gamecask Artykuły i tutoriale na temat produkcji gier casual z użyciem języków programowania Pascal i Delphi.

www.gamecask.com